UŽIVO: Sarajevo - Qarabag 2:0 - SportSport.ba- قفازات النتريل bih rezultati iz srpskog ,Premijer liga BiH Još jedan poraz Borca, sudija u 89. minuti prekinuo meč zbog tuče. Fudbaleri Borca i u četvrtom prijateljskom meču u Antaliji su pretrpjeli poraz, a da stvar po njih bude gora, nisu postigli ni pogodak, tako da će se u Banja Luku vratiti sa skorom od četiri poraza bez postignutog pogotka.Liga prvaka /Messi najzad zabio Chelseaju, n bez ...n – Bešiktaš 5:0. Bavarci su opravdali ulogu favorita i stekli nedostižnu prednost uoči revanša u Istanbulu. Fudbalerima njemačkog prvaka posao je olakšalo isključenje Domagoja Vide u 16. minuti kada je poklonio loptu Robertu Lewandowskom a onda kao posljednji igrač odbrane oborio poljskog reprezentativca.. U finišu prvog poluvremena n je poveo golom Thomasa Müllera koji ...

Spahićev na korak do grupne faze, nula Bešiktaša i ...

Spahićev na korak do grupne faze, nula Bešiktaša i Arsenala 0 Večeras je odigrano prvih pet utakmica play-offa kvalifikacija za Ligu prvaka, a najinteresantnije duel je trebao biti onaj u Istanbulu, gdje je Bešiktaš igrao protiv Arsenala.

Tabele i rezultati za Premijer liga BiH - SportSport.ba

Najbrži rezultati za najpopularnije lige. Tabela nakon 19. kola; Legenda: U - broj odigranih utakmica, P - pobjede, N - neriješeno, I - Izgubljene, + - broj postignutih pogodaka, - - broj primljenih pogodaka.

BiH Premier Liga rezultati - Nogomet/Bosna & Hercegovina

Rezultati.com stranica nudi sve konačne rezultate, rezultate uživo, sljedeće utakmice s trenutnim poretkom, međusobni omjer i usporedbu tečajeva kada je BiH Premier Liga u pitanju. Nije tu samo BiH Premier Liga, nego možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.

Raspored utakmica reprezentacije BiH u kvalifikacijama

Raspored utakmica reprezentacije BiH u kvalifikacijama Nedjelja, 2. decembar 2018. 22:32 Nakon današnjeg žrijeba kvalifikacionih grupa za EURO 2020 određen je i raspored utakmica.